אדריכל הינו סוג של מנצח על תזמורת. הוא הבעל מקצוע אשר דואג שכל הפעולות הקשורות לבנייה יתבצעו באופן המושלם והבטיחותי ביותר וכמובן יעמדו בכלל התקנים הנדרשים מבחינת הבנייה והחוקים שלה. ישנה חשיבות מירבית לכך, שבנייה של מבנה כלשהו בין אם זהו בניין משרדים, בית קרקע או בניין דירות יתבצעו בפיקוחו של אדריכל מנוסה בעל היכולות המקצועיות, הידע הנדרש וכמובן ההסמכות הנדרשות על פי חוק בכדי שהמבנה שיתקבל יעמוד בכלל התקנות ויהיה בטיחותי ללקוח שהולך להתגורר בו או לעבוד בו לאחר השלמת הבניה.

האדריכל הינו האדם אשר דואג לכלל תכנון תהליך הבנייה ונמצא בקשר הישיר בראש ובראשונה עם הלקוח כך, שיעמוד בכל הצרכים והדרישות שהלקוח מעוניין להשיג ולקבל. כמו כן, מעבר לצרכים ולדרישות של הלקוח בתהליך תכנון הבניה שהאדריכל עורך חשוב מאוד שהכל יתנהל על פי זמנים מדוייקים ובקצב מסויים על מנת שיהיה ניתן לסיים את תהליך הבנייה ביעד המשואר כך, שלא יהיו עיכובים. לכן, ישנה חשיבות לתכנון הכללי שהינו עורך ולמתי כל אחד מבעלי המקצוע צריך לבצע את העבודה שלו מהקמת התשתיות ועד לשלב שבו החלל גמור ויש צורך לבצע את עבודות עיצוב הפנים בתוך המבנה. לכן, ישנה שחיבות מירבית לשמור על הסינרגיה בתהליך הבנייה ושכל בעל מקצוע יכנס בזמן שלו ובעת שלו.

כמו גם, בתהליך התכנון על האדריכל לקחת מרווח זמן אשר גם נותן לו את היכולת להתמודד עם כל מיני מקרים הקשורים בתנאי השטח ועלולים לעכב את תהליך הבניה. אצלנו במשרד האדריכלים תמצאו אדריכלים בעלי ניסיון של שנים בתחום כמו גם את הצוות של בעלי המקצוע בעל הניסיון המקצועי הנדרש בכדי לספק לכם את הבנייה האיכותית ביותר.

פרטי תקשורת

נייד: 050-6674656

דוא”ל:

צרו איתנו קשר