קישורים מומלצים: קמינים

אדריכל הינו האדם אשר אחראי על כל תהליך הבניה והעיצוב של המבנה. בין אם זהו מבנה מגורים לבין אם זהו בניין משרדים. אדריכל, הינו בעל היכולת ליראות את התמונה הכללית ולתכנן את כל תהליך הבניה בהתאם לתנאי השטח הקיימים. תחת האדריכל, ישנו צוות שלם של עובדים אשר הינו אחראי עליהם ודואג שכל העבודות יתבצעו בזמן הנכון כמו גם, באופן המדויק מבחינת כלל ההיבטים משלב התשתיות הקשורות לחשמל, ביוב מים ועוד עד לרגע שבו המבנה מוכן ונשאר רק שלב הסיוד שלו. כמו כן, לרוב האדריכל הינו בעל מקצוע שמשלב בתוכו גם את תחום עיצוב הפנים בכדי לדעת לבנות מבנה שיהיה פונקציונאלי מבחינת המבנה הפנימי שלו כמו גם העיצובי.

האדריכל הינו כמו מנצח על תזמורת, הוא הרואה את כל התמונה הכוללת ודואג שכל הגורמים יעבדו בסינרגיה מושלמת כך, שלא יהיו תקלות לאורך התהליך. כמו כן, הינו בקשר ישיר וצמוד עם הלקוח כך, שכל התהליך יתבצע גם על פי רצונותיו ושאיפותיו של הלקוח אך, למרות כל הצרכים של הלקוח ידאג שהמבנה יבנה באופן הבטיחותי והפונקציונאלי ביותר על ידי כך, שיסביר ללקוח את החשיבות של מיקומים מסוימים בתוך הבנייה ובכלל בכלל התהליך כך, שבסופו של דבר שני הגורמים יהיו מרוצים.

אצלנו תוכלו למצוא מגוון נרחב של אדריכלים מהמקצועיים ביותר הקיימים בתחום ובעלי ההכשרות וההסמכות הנדרשות בכדי לעבוד במקצוע ולהיות בעלי האישור החוקי לבצע בנייה ותכנון של מבנים מסוג זה. כמו כן, אצלנו תקבלו את השירות המקצועי ביותר, גם מבחינת הצוות הקשור לכל תהליך הבנייה מהאנשים ובעלי המקצוע שאחראים על התשתיות עד השלב שבו תיכנסו למבנה גמור עם מעצבת הפנים שתעזור לכם לבצע את כלל עיצוב המבנה באופן שתחפצו בו.

פרטי תקשורת

נייד: 050-6674656

דוא”ל:

צרו איתנו קשר